Kurumsal

HAKKIMIZDA

Katkı maddesi içermeyen 100% doğal tatlar

Pirzade Turkish Delight

Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının izni eşliğinde üretimini sürdüren şirket, bugün adeta iç piyasada lider konumunda yer almakta. Bunun yanında yabancı piyasalardaki payını da günden güne artırmaktadır. Hava almayan paketlerde yaptığı sunum ile bu anlamdaki payını da artırmayı başarıyor.

Hem daha sağlıklı hem de daha geniş bir kitleye ulaşabilen ürünler ortaya çıkarabiliyor. Yüksek kalite standartları taşıyan, hijyene son derece önem verilen üretim, gelenekselliğinden ödün vermeden sürüyor. Bunun yanında söz konusu olan AR – GE çalışmaları, ürünü geliştirirken, gelenekselliği geri planda bırakmıyor.

Bugün de halen lezzetli bir lokum yenildiğinde geçmişte bir yerlerde kalmış olan güzel anlar insanın gözünde canlanabilir. Adeta kokular gibi bazı anıları ölümsüzleştirdiğini söylemek mümkündür. Buna bağlı olarak da lokumun, geleneksel tariflerin, kültürel bir değer olarak lokumun sahip olduğu niteliğin değişmesi ya da değiştirilmesi söz konusu değildir. Sadece bu lezzetlerin çeşitli geliştirme çalışmaları ile daha nitelikli bir şekilde sunulması büyük bir gereklilik olarak karşımıza çıkar.

Özen ve yoğun bir çalışma, yılların birikimi ve tecrübesi ile bir araya gelince, sonucun çok da kötü olması beklenemez.


VİZYONUMUZ

Bu misyonumuzu gerçekleştirmek için şekerleme ve şekerleme sektöründe tecrübeli, profesyonel ustalarla ve proses derinliğine sahip mühendisler ve personellerle gerçekleştirilmekte, ürün geliştirme konusunda akademik ve danışmanlık firmalarında teknik destek almaktadır.

MRG Şekerleme Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Müşteri memnuniyeti kalite ve hijyenden ödün vermeyen, sorumluluğunun bilincinde, yasa ve yasaların getirdiği şartları yerine getiren değerlerine sadık helal kazancı ve helal hammaddeyi kullanmayı kendine misyon ilan etmiştir.

Pirzade Turkish Delight

Pirzade Turkish Delight

MİSYONUMUZ

MRG Şekerleme Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Şekerleme ve şekerleme sektöründe tadı ve damak zevkine uygun olarak müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermek, müşterilerine hijyenik ürünler sunmak amacıyla ile kurulmuş ve kurumsallaşmış bir firmadır.


GIDA ve KALİTE POLİTİKAMIZ

Ürünlerimiz kaliteli, hijyenik, helal ve %100 güvenle üretim yapmakta ve müşterilerimize en uygun fiyat, zengin çeşitlilikte ve sağlıklı koşullar altında kaliteyi en iyi şekilde sunarak, müşteri memnuniyetinde süreklilik sağlamaktır. Gıda güvenliği, hijyen planları, tehlike analizlerini kayıt altında tutarak gıda güvenliği amacımızdır.

Pirzade Turkish Delight

Pirzade Turkish Delight

İLKELERİMİZ

 • Huzurlu ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak.
 • Zamanı ve kaynakları verimli ve israf etmeden etkili kullanarak ürün ve hizmet üretmek.
 • Çalışmalarımızın gelişimini ve eğitimini esas alma.
 • Müşteri memnuniyetine odaklı ürün ve hizmet sunmak.
 • Ulusal ve Uluslararası gıda mevzuatına göre ürün yapmak.
 • Ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak.
 • Dünya da ve Türkiye'de aranan tanınan bir firma olmak.
 • ÇEVRE GÜVENLİK POLİTİKASI

  Gelecek nesillerde ödünç almış olduğumuz çevremizi her türlü faaliyetlerimiz sırasında çevreye olan olumsuz etkilerimizi en aza indirebilmek için gereken önemleri almak, işimizin en önemli ayrıntısıdır.

  Çevre duyarlılığını geliştirmek, bilgi birikimini arttırmak ve en iyi uygulamaları paylaşmak üzere tüm çalışanlarımızın bu konuda eğitimine önem veriyoruz, ürünlerimizin ve süreçlerimizin çevreye olumsuz etkilerinizi en aza indirmek amacıyla bağımsız bir denetim süreci uyguluyoruz, çevre performans göstergeleri ile hedeflere yönelik gelişmelerine çalışanlarımızla paylaşıyoruz yasal ve mevzuat şartlarına uyarak sürekli iyileştirmeyi sağlıyoruz.

  Tüm operasyonlardaki malzeme tüketimini azalatmak, malzemeleri atmak yerine yeniden kullanmak, geri gönüşüme destek vermek ve geri dönüştülmüş malzemeleri kullanmak. Mümkün olması halinde kirli ve zararlı emisyonu seviyesini azaltmak. Görüntü kirliliği ile bölgedeki görsel etkileri ve diğer etkileri azalatmak. Çevre konusunda yukarıda sıralanan amaç ve hedeflerin her zaman uygulanabilmesi ve geçerli olması için çevre performansımız düzenli olarak gözden geçirilecek ve izlenecektir.

  Pirzade Turkish Delight